25°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 46
    کد: 143833
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

    تلاش برای مناسب‌سازی معابر مشهد به منظور تسهیل در تردد جانبازان و ایثارگران

    هم‌اکنون تلاش‌هایی در دست اقدام است و پیشنهاداتی ارائه می‌شود تا زمینه حمل و نقل آسان را برای ایثارگران فراهم آورد. چه اینکه با مناسب‌سازی محیط، امکان بهره‌مندی ایثارگران در کنار معلولان و کم‌توانان جسمی از محیط شهری فراهم می‎شود.
    تلاش برای مناسب‌سازی معابر مشهد به منظور تسهیل در تردد جانبازان و ایثارگران

    رئیس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد گفت: موضوع مناسب‌سازی معابر مشهد به منظور تسهیل در تردد جانبازان و ایثارگران دارای اهمیت و اولویت است .

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدحسین ودیعی اظهار کرد: با توجه به وظایف ملی، میهنی و دینی کمیسیون ایثارگران، تلاش می‌شود 3 راهبرد تکریم، تسهیل و مناسب سازی معابر در اولویت قرار گیرد و به این منظور مناسب‌سازی معابر مشهد برای تسهیل در تردد جانبازان مورد توجه است .

    وی با اشاره به تکریم خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، افزود: وظیفه خود می‌دانیم در قالب برگزاری همایش‌ها، بزرگداشت‌ها و غیره به تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران بپردازیم .

    رئیس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد به تسهیلاتی که برای جانبازان فراهم آمده، اشاره کرد و گفت: مصوباتی در گذشته پیرامون پروانه‌های ساختمانی به مرحله اجرا در آمده است. همچنین بهره‌ گیری از وسایل حمل و نقل عمومی مناسب با نیاز جانبازان در نظر گرفته شده است .

    ودیعی ادامه داد: اگر جانبازی ساکن محله‌ای است که آن محله مناسب تردد وی نیست، کار مناسب‌سازی معابر محل زندگی انجام می‌شود. همچنین مناسب‌سازی فضای پارک‌ها و بوستان نیز اجرایی می‌گردد.وی بیان کرد: هم‌اکنون تلاش‌هایی در دست اقدام است و پیشنهاداتی ارائه می‌شود تا زمینه حمل و نقل آسان را برای ایثارگران فراهم آورد. رئیس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد خاطر نشان کرد: افرادی که پیشنهادی در این زمینه دارند، می‌توانند با مراجعه به سایت شورا پیشنهادات خود را ارائه کنند و از طریق تشکل‌های مربوطه در این خصوص اقدام نمایند .

    تعداد بازدید: 46
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر